RESULTS ⬇

Kumite
Klasse – 1.45 mKlasse – 1.55 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Jim CableDe Jong SportsNL1Niels van den WitteboerSportschool Van den BergNL
2Daan BartelsDe Jong SportsNL2Sverre Auli WesthelleNintai Nunchaku NorwayN
3Sem VeenstraBudo Ryu SportsNL3Duncan BeljaardsDe Jong SportsNL
beste buitenlanderKhia MusaRed DragonB
Klasse – 1.65 mKlasse – 1.75 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Thomas PijnenburgVan Gils SportNL1Istvan Imre EekSportcentrum IJsselmuidenNL
2Michiel de RuiterDe Jong SportsNL2Erik HeumrønningenNintai Nunchaku NorwayN
3Jesse HendrixBudoclub Oud GeleenNL3Jeremy HayerDe Jong SportsNL
Klasse – 1.85 mKlasse + 1.85 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Huub KolkmanNunchaku-do YoshiNL1Melvin le PairDe Jong SportsNL
2Daniël SchoonDe Jong SportsNL2Jur Lammerts van BurenSportcentrum LavabuNL
3Richard FelixSportcentrum IJsselmuidenNL3Ronald WillemseSportschool Van den BergNL
beste buitenlanderHans HendrickxRed DragonBBeste buitenlanderJan DudzińskiPSKTWPL
Klasse – 1.65 m damesKlasse + 1.65 m dames
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Marissa de JongDe Jong SportsNL1Hannah JalinkDojo ‘t LooNL
2Mariska van den BeltSportcentrum IJsselmuidenNL2Shauna MolsBudo Ryu SportsNL
3Lisa ZingerSportinstituut PijnackerNL3Guilia DolsBudo Ryu SportsNL
beste buitenlanderAnna HeumrønningenNintai Nunchaku NorwayN
Open klasse – 1.65 mOpen klasse + 1.65 m
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Thomas PijnenburgVan Gils SportNL1Luke BoudewijnsVan Gils SportNL
2Sverre Auli WesthelleNintai Nunchaku NorwayN2Safouane BoukacharDe Jong SportsNL
3Adam ReedDe Jong SportsNL3Richard FelixSportcentrum IJsselmuidenNL
beste buitenlanderMichel MommaertsRed DragonB
Open klasse + 1.65 m + 35 jaar oud
NaamSportschoolLand
1René de JongDe Jong SportsNL
2Emille van TilburgSportinstituut PijnackerNL
3Bart DraaismaDe Jong SportsNL
beste buitenlanderEddy GalbuseraEcolle de combat SeloncourtF
Kata
Junioren – wedstrijdkataDames – Wedstrijdkata
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Marissa de JongDe Jong SportsNL
2Thomas PijnenburgVan Gils SportNL2Natalia LuchowskaVan Gils SportNL
3Luca LaponderDe Jong SportsNL3Bianca MeeuwissenVan Gils SportNL
Heren – WedstrijdkataMasters – kata Shodan
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Noa VredeveldtSportschool Van den BergNL1Huub KolkmanNunchaku YoshiNL
2Marijn WielengaNunchaku SattlerNL2Daniël SchoonDe Jong SportsNL
3Sjoerd JansoniusDojo ‘t LooNL3Brian VissersVan Gils SportNL
Freestyle
JuniorenSenioren
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Tatu KalliomäkiFIN
2Luca LaponderDe Jong SportNL2Daniël SchoonDe Jong SportsNL
3Sem VeenstraDe Jong SportNL3Otto KoedooderAll SportsNL
Dames
NaamSportschoolLand
1Natalia LuchowskaVan Gils SportNL
2Hannah JalinkDojo ‘t LooNL
Stijlprijzen
JuniorenDames
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
Sverre Auli WesthelleNintai Nunchaku NorwayNGuilia DolsBudo Ryu SportsNL
Heren
NaamSportschoolLand
Hubert DodackiPSKTWPL

Kumite
Klasse – 1.35 mtr AKlasse – 1.35 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
11Diaz EngelsBudo Ryu ZitterdNL
22Marijn EversBudo Ryu ZitterdNL
33Sem VeenstraBudo Ryu ZitterdNL
Klasse – 1.45 – 1.55 mtr A+ B
NaamSportschoolLand
1Daniel van DongenVan Gils sportNL
2Thomas PijnenburgVan Gils sportNL
3Nathan van de HeuvelNunchaku PijnackerNL
Klasse – 1.55 mtr AKlasse – 1.55 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Jeroen MenseDe Jong SportsNL1Rene SchepersVan Gils SportNL
2Sjoerd LijnvergerDe Jong SportsNL2Sam NijstenBudo Ryu ZitterdNL
33Julian van de VliesPijnackerNL
Klasse – 1.65 mtr A+ B (Dames)
NaamSportschoolLand
1Marissa de JongDe Jong SportsNL
2Mariska v.d. BeltSC IJsselmuidenNL
3Vera JansSportschool DekkersNL
Klasse + 1.65 mtr A (Dames)Klasse + 1.65 mtr B (Dames)
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Hannah JalinkNunchaku HaarlemNL1Gulia DolsBudo Ryu ZitterdNL
2Shauna MolsBudo Ryu ZitterdNL2Maaike WesselVan den BergNL
3Yentl EversVan Gils sportNL3Bianca MeeuwissenVan Gils sportNL
Klasse – 1.65 mtr AKlasse – 1.65 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Sjoerd LijnbergerDe Jong SportsNL1Mads PetersenDe Jong SportsNL
2Luca LaponderDe Jong SportsNL2Rick ten WoldeNunchaku PijnackerNL
3Jeroen MenseDe Jong SportsNL3Sam NijstenBudo Ryu ZitterdNL
Klasse – 1.75 mtr AKlasse – 1.75 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Luke BoudewijnsVan Gils sportNL1David BrinkVan den BergNL
2Djay CzechVan den BergNL2Michael v.d. RaadDe Jong SportsNL
3Wilfred BoltenNunchaku HaarlemNL3Hans HendrixRed DragonB
Klasse – 1.85 mtr AKlasse – 1.85 mtr B
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Richard FelixSC IJsselmuidenNL1Michael van de RaadDe Jong SportsNL
2Ricardo de JongDe Jong SportsNL2Dustin TelharBocholtD
3Daniel SchoonDe Jong SportsNL3
Klasse + 1.85 mtr A+ B
NaamSportschoolLand
1Melvin Le PairDe Jong SportsNL
2Robin EchhornDe Jong SportsNL
3Ard HoogvorstDe Jong SportsNL
Kata
Junioren – wedstrijdkataDames – Wedstrijdkata
NaamSportschoolLandNaamSportschoolLand
1Ricardo de JongDe Jong SportNL1Bianca MeeuwissenVan Gils sportNL
2Luca LaponderDe Jong SportsNL2Marissa de JongDe Jong SportsNL
3Thomas PijnenburgVan Gils sportNL3Martje CoolsAll-SportsNL
Heren – WedstrijdkataHeren – Kata Shodan
NaamSportschool